Nõellaagrid

Nõellaagrid kuuluvad rull-laagrite perekonda ja on tuntud oma võime poolest taluda suuri koormusi vaatamata oma väikesele suurusele. Need laagrid kasutavad väga väikese läbimõõduga ja pikki rulle, mille tulemuseks on suur radiaalne koormustaluvus. Nõellaagrid on ideaalsed kasutamiseks kitsastes tingimustes, kus on vaja kompaktset lahendust. Nende ainulaadne disain ja efektiivsus muudavad nõellaagrid hädavajalikuks komponendiks paljudes tööstus- ja mehaanikaseadmetes, alates autotööstusest kuni meditsiiniseadmeteni.

Nõellaagrite Tüübid

Nõellaagrid jagunevad mitmeks eri tüübiks, igaühega neist on oma spetsiifilised kasutusalad:

 1. Suletud ja Avatud Nõellaagrid - Suletud nõellaagrid on varustatud ühe või kahe tihendiga, et kaitsta laagrit tolmu ja mustuse eest. Avatud nõellaagrid ei oma selliseid tihendeid, võimaldades seega lihtsamat määrimist.

 2. Täppisnõellaagrid - Need on mõeldud rakendustele, kus on vaja suurt täpsust ja kiirust, nagu tööriistamasinates ja kõrgtehnoloogilistes seadmetes.

 3. Joonlaagrid ja Võllitugilaagrid - Spetsiifiliselt disainitud kompaktsete ja kõrge koormustaluvusega lahenduste jaoks, kus nõutakse võlli toetamist.

Nõellaagrite Valimine

Nõellaagri valimisel on oluline arvestada mitmeid kriteeriume, et tagada parim võimalik jõudlus ja vastupidavus. Siin on mõned peamised kaalutlused:

 1. Koormuse Suurus ja Tüüp - Määrake, kas teie rakendus nõuab peamiselt radiaalseid või ka aksiaalseid koormusi ja milline on nende koormuste suurus.

 2. Kiirus - Laagri lubatud pöörlemiskiirus on oluline, eriti kõrge kiirusega rakenduste puhul. Kontrollige, et valitud laager suudaks taluda teie seadme töökiirust.

 3. Töötingimused - Arvestage töökeskkonnaga, sealhulgas temperatuuri, niiskuse, tolmu ja kemikaalide olemasoluga. Need tingimused võivad mõjutada laagri tüübi ja materjali valikut.

 4. Tihendite ja Määrdeaine Vajadus - Kaaluge, kas laager vajab lisakaitset mustuse või vee vastu. Samuti on oluline valida õige määrdeaine, et pikendada laagri eluiga.

 5. Paigaldus ja Hooldus - Veenduge, et laager on lihtsasti paigaldatav ja hooldatav. Mõningatel juhtudel võib modulaarne disain või lihtne ligipääsetavus hooldusele olla kriitilise tähtsusega.

 6. Kuluefektiivsus - Kuigi kvaliteet peaks alati olema peamine prioriteet, on oluline kaaluda ka laagri hinna ja jõudluse suhet, et tagada kulutõhusus.

Varuosa otsing
 • Varuosa otsing
 • Näete ainult oma rattale sobivaid tooted! Kõikide toodete nägemiseks klikige "Tühista" nupul.

Kuvamisviis Ruudustik Nimekiri

Üksuseid 1-36 - 189'st

Page
lehe kohta
Määra kahanevas suunas
  • OUTLET -19%
  • Tarne 1-3tp.
  BEARINGS 9421+.0002 13PK
  Special Price 10,87 € Regular Price 13,42 €
  • OUTLET -19%
  • Tarne 1-3tp.
  BEARING BLUE 24647-87
  Special Price 19,91 € Regular Price 24,58 €
Kuvamisviis Ruudustik Nimekiri

Üksuseid 1-36 - 189'st

Page
lehe kohta
Määra kahanevas suunas