HOOLIME SINUST JA TEGELEME SINU MUREDEGA

Starmoto on üks suurima valikuga mototehnika varuosade ja lisavarustuse pakkuja Eestis. Starmoto endise nimega Stenolink Motokeskus on Eestis tegutsenud juba 16 aastat. Oleme müünud CFMOTO ATVsid ja Apollo laste sõidukeid Eestis juba 14 aastat. Samuti oma pikka tegutsemisaja jooksul oleme kokku puutunud väga palju erineva tehnikaga. Starmoto OÜ visioon on pakkuda kõikidele Eesti klientidele suurepärast klienditeenindust ja tootevalikut. Meie juurest leiab Jaapani, Itaalia, Ameerika tuntud brändide tehnikale, kui ka Hiina tundmatutele brändidele kõik võimalikke varuosi ja lisavarustust. Anname endast alati 100%, et just Teie tehnika uuesti sõitma hakkaks ja taskukohaselt hooldatud saaks!

500 000
Toodet saadaval
81%
Klientidest tulevad tagasi
8000+
Rahulolevat püsiklienti

Jae- ja E-pood

Mugavus ja tootevalik

Oleme viimased 10 aastat kõvasti pingutanud, et tuua oma klientidele suurima tootevalikuga epood Eestis. Kiire ja väga suure valikuga varuosa otsingust leiavad kõik Eesti motohuvilised omale enamus kulu- ja varuosi. Lisaks on meil suurepärane sõiduvarustuse valik.

Mugavad trasnpordi viisid

Meie arvates on tellimis mugavus üks tähtsamaid asju. Teeme koostööd kõigi suuremate transpordi firmadega, et kaup jõuaks Teieni kiiresti ja taskukohaselt. Meil on olemas nii pakiautomaadid Smartpost, DPD ja Omniva, kui ka kullerid DPD, JetPak ja Omniva.

Valiku võimalus

Oleme suutnud ära ühendada kõik suuremad mototehnika hulgilaod üle kogu Euroopa. Oleme ka osade brändide ametlikud maaletoojad Eestis, tänu millele suudame pakkuda oluliselt paremat Hinna ja tootevalikut. Kui kodulehelt omale sobivat toodete ei leia võtke meiega julgelt ühendust telefoni või emaili teel.

Meie meeskond

Janek Tambaum

Janek Tambaum

Juhataja ja tegevjuht. Pika 15 aastase kogemusega motohuviline. Spetsialiseerinud mototehnika müügile.
Tel. +372 533 255 04

Andre Kirsanov

Andre Kirsanov

Müügijuht. Üle 10 aasta kogemusi varuosade müügiga. Aitab leida igale tuntud või tundmatule sõidukile vajalikud osad.
Tel. +372 561 72 555

Robin Lemberg

Robin Lemberg

Rakvere poe juhata. Pikalt Starmoto kollektiivis olnud ja suurepäraste motoalaste teadmistega. Võite julget pöörduda tema poole kõikide oma küsimustega.
Tel. +372 563 74 243 

Kevin Kirsipuu

Kevin Kirsipuu

Värskeim liige Starmoto Tallinna perekonnas. Palju kogemusi krossirataste ja muu mototehnikaga. Väga motiveeritud kõiki aitama.
Tel. 507 22 48

Tagasiside

Starmoto Tallinna esindus Akadeemia tee 78, Tallinn.

 

Suur valik mototehnikat, sõiduvarustust, varuosi ja palju muud. Tule ja vaata oma silmaga järgi!

Avatud E 10:00-18:00, T-R 9:00-18:00

 


 

Starmoto Rakvere esindus Pikk 6, Rakvere.

 

Suur valik mototehnikat, sõiduvarustust, varuosi ja palju muud. Tule ja vaata oma silmaga järgi!

Avatud E-R 10:00-18:00